SUPA24
Altro
Altro
Altro
139 026 €
(1 617 € / mq)
Vendita
3
1
86 mq
Szwoleżerów, Lublin

camera da letto3
piatto86 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące na Czubach na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni całkowitej 86.25 m2 - uż...

arredato
Età dell'offerta: 171giorni
Aggiornato: 164giorni

Località

Szwoleżerów, Lublin
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Tomasz Danielewicz