SUPA24
Altro
Altro
Altro
69 351 €
(1 576 € / mq)
Vendita
3
1
44 mq
Łagiewnicka, Łódź

camera da letto3
piatto44 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

REZERWACJA!Mieszkanie  44,10 m2, 3 pokojowe na parterze 4 piętrowego bloku, rozkładowe,  położone przy ul. Łagiewnickiej, na Bałutach, blisko Manufakt...

Altro
Età dell'offerta: 50giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Łagiewnicka, Łódź
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Lideron sp. z.o.o.

Joanna Kretek