SUPA24
Altro
Altro
Altro
140 291 €
(2 227 € / mq)
Vendita
4
1
63 mq
Legionowo

camera da letto4
piatto63 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się:...

Pavimento:
2. piano di 4
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Legionowo
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska