SUPA24
Altro
Altro
Altro
147 393 €
(3 595 € / mq)
Vendita
2
1
41 mq
Borkowska, Kraków

camera da letto2
piatto41 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nowoczesne mieszkanie z 2013 roku - gotowe do zamieszkania, idealne dla wymagających!Jeśli szukasz komfortowego lokum w spokojnej, a jednocześnie dobr...

Altro
Età dell'offerta: 456giorni
Aggiornato: 456giorni

Località

Borkowska, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

DWG Inwestycje

Adrian Wawrzyńczak