SUPA24
Altro
Altro
Altro
202 773 €
(3 437 € / mq)
Vendita
4
1
59 mq
Kantorowicka, Kraków

camera da letto4
piatto59 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom w...

Pavimento:
3. piano di 3
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Kantorowicka, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela