SUPA24
Altro
Altro
Altro
593 540 €
(8 360 € / mq)
Vendita
3
1
71 mq
Dajwór, Kraków

camera da letto3
piatto71 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE ...

Pavimento:
2. piano di 3
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Dajwór, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec