SUPA24
Altro
Altro
Altro
386 263 €
(7 153 € / mq)
Vendita
1
1
54 mq
Dajwór, Kraków

camera da letto1
piatto54 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE ...

Pavimento:
1. piano di 3
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Dajwór, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec