SUPA24
Altro
Altro
Altro
169 764 €
(3 395 € / mq)
Vendita
2
1
50 mq
Fatimska, Kraków

camera da letto2
piatto50 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Opis nieruchomośc...

Pavimento:
2. piano di 4
Età dell'offerta: 15giorni
Aggiornato: 13giorni

Località

Fatimska, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Livinder

Maja Nawrot