SUPA24
Altro
Altro
Altro
140 817 €
(4 142 € / mq)
Vendita
2
1
34 mq
Ułanów, Kraków

camera da letto2
piatto34 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ ...

Altro
Età dell'offerta: 163giorni
Aggiornato: 163giorni

Località

Ułanów, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

BRACIA SADURSCY

Norbert Borowiak