SUPA24
Altro
Altro
Altro
182 232 €
(2 804 € / mq)
Vendita
4
1
65 mq
Kantorowicka, Kraków

camera da letto4
piatto65 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom w...

Altro
Età dell'offerta: 188giorni
Aggiornato: 171giorni

Località

Kantorowicka, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela