SUPA24
Altro
Altro
Altro
470 792 €
(5 350 € / mq)
Vendita
4
2+
88 mq
Chocimska, Kraków

camera da letto4
piatto88 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZ...

Pavimento:
1. piano di 4
Età dell'offerta: 192giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Chocimska, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec