SUPA24
Altro
Altro
Altro
202 413 €
(3 067 € / mq)
Vendita
3
2+
66 mq
Stelmachów, Kraków

camera da letto3
piatto66 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Przedstawiam na sprzedaż BARDZO ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE mieszkanie zlokalizowane w Krakowie/Prądnik Biały/Tonie o powierzchni 66,5 m pow. po podłodze ...

Altro
Età dell'offerta: 377giorni
Aggiornato: 376giorni

Località

Stelmachów, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Investime sp zoo

Jan Przała