SUPA24
Altro
Altro
Altro
201 470 €
(3 358 € / mq)
Vendita
3
1
60 mq
Blacharska, Kraków

camera da letto3
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – 60 m², 3 pokoje, wysoki standard wykończenia 

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oto wyj...

arredato
Età dell'offerta: 446giorni
Aggiornato: 446giorni

Località

Blacharska, Kraków
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Monika Saxton