SUPA24
Altro
Altro
Altro
191 473 €
(2 946 € / mq)
Vendita
3
1
65 mq
Sabinówek, Kielce

camera da letto3
piatto65 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Biuro Nieruchomości "OAKESTATE" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania , która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagający...

Pavimento:
2. piano di 4
Età dell'offerta: 450giorni
Aggiornato: 450giorni

Località

Sabinówek, Kielce
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

OAKESTATE

Emil Magdziarz