SUPA24
Altro
Altro
Altro
28 261 €
(543 € / mq)
Vendita
2
1
52 mq
gmina Polanów

camera da letto2
piatto52 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,91 m², położone na parterze w miejscowości Bukowa (gmina Polanów). Lokal wymaga generalnego remontu, co daje n...

Altro
Età dell'offerta: 106giorni
Aggiornato: 106giorni

Località

gmina Polanów
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REMAX POLSKA

Wioleta Jabłońska