SUPA24
Altro
Altro
Altro
103 528 €
(1 569 € / mq)
Vendita
3
1
66 mq
gmina Chodzież

camera da letto3
piatto66 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
stato
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

✔Na sprzedaż NOWE MIESZKANIA w 'VENECJA PARK' w Czersku. Oferujemy nowoczesne mieszkania o różnych metrażach od 35,5 m² do 66,57 m², w najwyższym bu...

Altro
Età dell'offerta: 445giorni
Aggiornato: 442giorni

Località

gmina Chodzież
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Wanessa Kasprzak