SUPA24
Altro
Altro
Altro
76 643 €
(1 631 € / mq)
Vendita
2
1
47 mq
Częstochowa

camera da letto2
piatto47 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

M-3 po remoncie na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Śródmieście. Składa się z 2 pokoi, salon połączony z kuchnią ...

Pavimento:
4. piano di 4
Età dell'offerta: 12giorni
Aggiornato: 12giorni

Località

Częstochowa
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka