SUPA24
Altro
Altro
Altro
97 869 €
(1 553 € / mq)
Vendita
3
1
63 mq
Józefa Bema, Będzin

camera da letto3
piatto63 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
stato
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy.

Pavimento:
1. piano di 4
Età dell'offerta: 85giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Józefa Bema, Będzin
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Biuro Nieruchomości WESTA

Dorota Weiss