SUPA24
Altro
Altro
Altro
629 676 €
(3 619 € / mq)
Vendita
Atipico
2+
174 mq
Opština Budva

camera da lettoatypical
piatto174 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se nov penthouse trosoban stan  površine 174.91m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovi...

Altro
Età dell'offerta: 17giorni
Aggiornato: 17giorni

Località

Opština Budva
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic