SUPA24
Altro
Altro
Altro
298 800 €
(3 600 € / mq)
Vendita
Atipico
1
83 mq
Opština Budva

camera da lettoatypical
piatto83 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se nov, funkcionalan dvosobnan stan površine 83m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovi...

Altro
Età dell'offerta: 17giorni
Aggiornato: 17giorni

Località

Opština Budva
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic