SUPA24
Altro
Altro
Altro
215 270 €
(3 914 € / mq)
Vendita
Atipico
1
55 mq
Opština Budva

camera da lettoatypical
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se jednosoban stan povrsine 55m2 koji je lociran na prizemlju kompleksa u Becicima.Novi kompleks se nalazi na obroncima Budvanske rivijere, u ...

arredato
Età dell'offerta: 444giorni
Aggiornato: 16giorni

Località

Opština Budva
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic