SUPA24
Altro
Altro
Altro
73 000 €
(1 521 € / mq)
Vendita
1
1
48 mq
منتجع باراديس جاردنز

camera da letto1
piatto48 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Ihned k nastěhování! Vzácný nález!
Nabízíme k prodeji výjimečně prostorný studio apartmán v prestižním resortu Veranda Sahl Hasheesh na pobřeží Rudého...

arredato
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

منتجع باراديس جاردنز

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva