SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
1 100 000 €
(11 957 € / mq)
Vendita
2
2+
92 mq
Zagreb

camera da letto2
piatto92 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Zagreb! Trg bana Josipa Jelačića! Centar!

U samom centru Zagreba, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, nalazi se ova posebna nekretnina površ...

Altro
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Zagreb
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Diamond Realestate

Luka Jukić