SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
240 840 €
(4 014 € / mq)
Vendita
3
1
60 mq
Sesvete

camera da letto3
piatto60 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se trosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.21 m².

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Sesvete
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Valentina Banovec