SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
246 600 €
(4 567 € / mq)
Vendita
3
1
54 mq
Valdebek, Grad Pula

camera da letto3
piatto54 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Prodaje se stan u novogradnji na Valdebeku, čiji je završetak predviđen krajem 2026. godine.
Smješten je na drugom katu i prostire se na 54,48 m2 sta...

Altro
Età dell'offerta: 146giorni
Aggiornato: 59giorni

Località

Valdebek, Grad Pula
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Four nekretnine d.o.o.

Margareta Žunić