SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
430 000 €
(4 019 € / mq)
Vendita
4
2+
107 mq
Općina Vrbnik

camera da letto4
piatto107 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Moderan stan u novogradnji u Vrbniku na otoku Krku, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest apartmana.
Smješten je u prizemlju te mu pripada vlastiti ...

Altro
Età dell'offerta: 219giorni
Aggiornato: 172giorni

Località

Općina Vrbnik
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Four nekretnine d.o.o.

Vesna Malner