SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
353 628 €
(5 358 € / mq)
Vendita
4
2+
66 mq
Općina Tar-Vabriga

camera da letto4
piatto66 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani trosobni stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku z...

Altro
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Općina Tar-Vabriga
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović