SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
328 312 €
(3 187 € / mq)
Vendita
3
2+
103 mq
Velog dolca, Općina Šolta

camera da letto3
piatto103 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Stan 1 Površine 103,11 m2 se nalazi na sjevernoj strani stambene zgrade. Stan 1 je troetažni stan gdje se ulazi na razinu prizemlja.

Altro
Età dell'offerta: 219giorni
Aggiornato: 106giorni

Località

Velog dolca, Općina Šolta
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

PANIS VITAE j.d.o.o.

Frano Radić