SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
303 000 €
(3 885 € / mq)
Vendita
3
1
78 mq
Općina Medulin

camera da letto3
piatto78 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Prodaje se moderan stan u novogradnji u samom centru Medulina, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dvije etaže.
Stan površine 78.80...

Altro
Età dell'offerta: 38giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Općina Medulin
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Four nekretnine d.o.o.

Luka Glušac