SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
141 000 €
(4 273 € / mq)
Vendita
2
1
33 mq
Općina Medulin

camera da letto2
piatto33 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Prodaje se moderan stan u novogradnji u samom centru Medulina, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže.
Stan površine 33,80 m2 sastoj...

Altro
Età dell'offerta: 37giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Općina Medulin
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Four nekretnine d.o.o.

Luka Glušac