SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
320 000 €
(3 721 € / mq)
Vendita
3
2+
86 mq
Općina Kršan

camera da letto3
piatto86 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Prodaje se stan u Plomin Luci, prvom redu do mora, što mu osigurava jedinstven položaj s prekrasnim pogledom na more.
Stan se nalazi na 2. katu modern...

Altro
Età dell'offerta: 467giorni
Aggiornato: 116giorni

Località

Općina Kršan
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Euro Immobilen d. o. o.

Lucia Klarić