SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
300 000 €
(2 655 € / mq)
Vendita
3
1
113 mq
Grad Vodnjan

camera da letto3
piatto113 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

ISTRA, BARBARIGA – Luksuzan stan na 1. katu u novogradnji, madomak plaža

Na iznimnoj lokaciji u mirnom i sve traženijem dijelu Istre, u naselju Barba...

Altro
Età dell'offerta: 31giorni
Aggiornato: 31giorni

Località

Grad Vodnjan
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Loren Kečan