SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
537 570 €
(5 430 € / mq)
Vendita
4
2+
99 mq
Grad Vodice

camera da letto4
piatto99 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

VODICE, SRIMA – 1. red uz more, 3 spavaće sobe, terasa 16,93 m²

Kod nekretnina u prvom redu uz more najveću razliku često ne čini samo sama lokacija,...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Vodice
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego