SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
443 030 €
(3 516 € / mq)
Vendita
4
2+
126 mq
Grad Vodice

camera da letto4
piatto126 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

ŠIBENIK, VODICE – Trosobni stan u novogradnji s garažom, spremištem i krovnom terasom 102 m² s pogledom na more

U manjoj stambenoj zgradi s ukupno 5 ...

Altro
Età dell'offerta: 28giorni
Aggiornato: 27giorni

Località

Grad Vodice
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego