SUPA24
Altro
Altro
Altro
413 000 €
(5 037 € / mq)
Vendita
3
1
82 mq
Grad Umag

camera da letto3
piatto82 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

UMAG! Lovrečica – novogradnja na odličnoj lokaciji. S6B

Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom nas...

Altro
Età dell'offerta: 41giorni
Aggiornato: 41giorni

Località

Grad Umag
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Alma Dom

Azra Valjevac