SUPA24
Altro
Altro
Altro
334 350 €
(4 518 € / mq)
Vendita
3
1
74 mq
Grad Umag

camera da letto3
piatto74 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

UMAG – Lovrečica | Stan u prizemlju S2B | Novogradnja na odličnoj lokaciji

Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom...

Altro
Età dell'offerta: 43giorni
Aggiornato: 43giorni

Località

Grad Umag
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Alma Dom

Azra Valjevac