SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
238 000 €
(3 662 € / mq)
Vendita
3
1
65 mq
Grad Trogir

camera da letto3
piatto65 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade na iznimno dobroj lokaciji, u blizini svih turističkih sadržaja. ...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Grad Trogir
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine