SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
186 000 €
(3 577 € / mq)
Vendita
2
1
52 mq
Grad Rijeka

camera da letto2
piatto52 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvoje...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Mololongo Realestate

Antonio Tadić