SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
259 000 €
(2 123 € / mq)
Vendita
3
1
122 mq
Grad Rijeka

camera da letto3
piatto122 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

RIJEKA, CENTAR – PRILIKA za investiciju! Suvremeno, urbano i s pogledom na more

U ponudi je elegantno uređen stan smješten u najživopisnijem dijelu R...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Nataša Janković