SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
400 000 €
(3 846 € / mq)
Vendita
3
1
104 mq
Grad Rijeka

camera da letto3
piatto104 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan i prostran stan za najam površine 104 m², smješten u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja poput tr...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

CASA BELLA NEKRETNINE

Sara Golik, mag.oec.