SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
182 000 €
(3 640 € / mq)
Vendita
4
1
50 mq
Grad Rijeka

camera da letto4
piatto50 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se uredna i potpuno namještena nekretnina ukupne površine 50.80m² koje u naravi predstavlja odličnu kombinaciju jednosobnog stana s dnevnim bo...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić