SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
144 500 €
(2 779 € / mq)
Vendita
3
1
52 mq
Grad Rijeka

camera da letto3
piatto52 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se trosoban klasičan stan smješten na 4. katu, u potkrovlju uredne i održavane stambene zgrade. Zgrada je nedavno obnovljena – prije dvije god...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Euro Immobilen d. o. o.

Laura Čandrlić