SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
490 000 €
(4 579 € / mq)
Vendita
4
1
107 mq
Grad Rijeka

camera da letto4
piatto107 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

RIJEKA, TURNIĆ - Hitna prodaja: ekskluzivan stan 3S+DB s terasom s pogledom na more u zgradi novije gradnje, prilika!

Altro
Età dell'offerta: 11giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Rene Nemarnik