SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
450 000 €
(1 698 € / mq)
Vendita
5
2+
265 mq
Grad Rijeka

camera da letto5
piatto265 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

RIJEKA, BELVEDER - Prostrani gospodski stan u povijesnoj vili s pogledom, 266m2

Na atraktivnoj lokaciji na Belvederu prodaje se prostran stan smješte...

Altro
Età dell'offerta: 111giorni
Aggiornato: 34giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub