SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
263 000 €
(4 242 € / mq)
Vendita
3
1
62 mq
Grad Rijeka

camera da letto3
piatto62 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

U ponudi je lijepo uređen dvosobni stan s dnevnim boravkom na Gornjoj Vežici, smješten na drugom katu stambene zgrade, s otvorenim pogledom na more. S...

Altro
Età dell'offerta: 121giorni
Aggiornato: 49giorni

Località

Grad Rijeka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Diamond Realestate

Ured Rijeka