SUPA24
Altro
Altro
Altro
260 000 €
(5 000 € / mq)
Vendita
1
1
52 mq
Grad Pula

camera da letto1
piatto52 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m².

Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravk...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Grad Pula
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Alma Dom

Azra Valjevac