SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
159 793 €
(3 329 € / mq)
Vendita
2
1
48 mq
Grad Pula

camera da letto2
piatto48 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan jednosoban stan u modernom novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu p...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Grad Pula
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Robert Budimir