SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
176 289 €
(3 093 € / mq)
Vendita
3
1
57 mq
Grad Pula

camera da letto3
piatto57 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan dvosoban stan unutar modernog projekta novogradnje predstavlja izvrsnu pr...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Pula
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović