SUPA24
Terrazza; vista
Terrazza; luce naturale, vista
Casa e dintorni; vista, luce naturale
485 000 €
(4 949 € / mq)
Vendita
3
1
98 mq
Grad Poreč

camera da letto3
piatto98 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Poreč - Prostran stan od 98,45 m2 nalazi se u prizemlju zgrade, sa okućnicom od 919 m2. Zgrada je izgrađena 2012. godine. Udaljen je od mora cca 1300 ...

Altro
Età dell'offerta: 86giorni
Aggiornato: 86giorni

Località

Grad Poreč
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović