SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
207 000 €
(3 450 € / mq)
Vendita
4
1
60 mq
Valkarin, Grad Poreč

camera da letto4
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na prodaju je dvoetažni stan površine 60 m² s dodatnom spavaćom sobom na gornjoj etaži. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade izgrađene 2007. godine...

Altro
Età dell'offerta: 239giorni
Aggiornato: 40giorni

Località

Valkarin, Grad Poreč
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Ana Budimir